Abeceda Grafity

V této sekci naleznete materiály, kterým se souhrně říká abeceda grafity. V podstatě to jsou fonty, které si můžete stáhnout do počítače a můžete je používat v různých textových (MS Office Word) či grafických (Malování) editorech. K dispozici je kompletní abeceda graffiti s kterou můžete psát požadovaná slova. Tato abeceda vám poslouží jako dobrý nástroj při tvorbě vlastních grafity. Postup instalace je následující: Stáhněte si požadovanou abecedu grafity tím, že kliknete na odkaz pod obrázkem grafity, které se vám líbí. Po té soubor na ploše rozbalte a soubor s příponou .ttf zkopírujte na disk C, do složky windows, kde naleznete soubor fonts. Pokud to nemůžete najít, zadejte do adresy prohlížeče tento odkaz C:\WINDOWS\Fonts, který vás přenese do šložky, kam máte soubor s abecedou grafity přenést.

Abeceda grafity slouží jako dobrý prostředek pro tvorbu vlastních návrhů. Naučíte se tímto kopírovat určitý styl a později si můžete vytvořit ten, který je vám sobě vlastní. Černobílý návrh který vidíte níže není jediný který můžete tvořit, samozřejmě můžete vytvářet různé barevné kombinace jako s kterýmkoliv různým fontem.

 

 

Abeceda grafity

Stáhnout tento font

 

Abeceda graffiti

Stáhnout tento font

Navštivte nejčtenější magazín o tetování Kérky.cz a čtěte o tom co Vás baví. Pokud hledáte spíše dočasné tetování pak mrkněte na horkou novinku, kterou jsou tetované rukávy.