Grafity jmen

Grafity jmen jsou patrně nejznámější formou grafity, která existuje. Pod pojmem graffiti jmen si můžeme představit umělecky tvarovaný podpis, který má svůj specifický název a tvar. Patrně známější název proto je tagy.

 

Tagy

TagTag (značka) je podpis každého writera (jo dobře občas to vypadá jako nesmyslná čmáranice ale záleží na autorovi). Měl by být originiální (pokud kopírujete něčí jméno či styl může se vám stát že dostanete po tlamě) a osobitý. Pokud tedy budete sprejovat cizí jméno, nebo kopírovat něčí styl, počítejte s tím, že vaše výtvory budou brzy přemalovány původním autorem. Každý writer maluje jednoduše řečeno v podstatě to samé pořád dokola, akorát pokaždé jinak. Pokud je tedy jeho jméno v komunitě dobře známé, jeho vrstevníci inhned podle jména poznají kde co dělal. Nejvíce se samozřejmě cení tagy na netradičních místech, kde jsou nejvíce vidět, obsahují nejvíce barev, jsou největší a nejsložitější. Autor takového tagu pak sklízí zasloužilý respekt. Vytvoření takového grafity je totiž extrémně rizikové a při jeho tvoření můžete snadno s končit s veřejně prospěšnými pracemi.

Navštivte nejčtenější magazín o tetování Kérky.cz a čtěte o tom co Vás baví. Pokud hledáte spíše dočasné tetování pak mrkněte na horkou novinku, kterou jsou tetované rukávy.